דף בית » מבזקים, עליון, רחובות » רחובות: תלמידי בית הספר רמת אלון באוהל המחאה להחזרת גלעד שליט

רחובות: תלמידי בית הספר רמת אלון באוהל המחאה להחזרת גלעד שליט

ביום שני (18/7) הציגו תלמידי כיתה ה' 1 מבית הספר רמת אלון רחובות בפני אביבה שליט, אמו של גלעד שליט את הסרט "חמש", שהופק על ידם, בהדרכת גבי סידון.

מנהלת המחלקה לחינוך יסודי באגף החינוך, שרה והב, הגישה את הסרט לאביבה שליט בצירוף מכתב מראש העיר, רחמים מלול, אשר הביע במכתבו את הזדהותה של העיר רחובות בכאב המשפחה, ותפילה לחזרתו של גלעד במהרה הביתה. המשפחה צפתה בסרט, אשר נושאו נבחר על ידי התלמידים, מתוך מגוון של נושאים חברתיים וקהילתיים, במטרה להקדיש את ההפקה לגלעד שליט.

זוהר בלום, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "התלמידים בחרו להקדיש את ההפקה לגלעד שליט, לאחר חמש שנים שעברו מאז נלקח גלעד בשבי, שנים שהיו משמעותיות בחייהם, כשכל מטרתם לשתף את המשפחה בחוויות שחוו במהלך 5 השנים, חוויות שגלעד שליט לא חווה בשבי. כולי תקווה שהסרט יעלה שאלות ורגשות ואולי אף ישנה ולו במעט את המצב הקיים. הסרט "חמש" הועלה ליוטיוב ונצפה כ- 1100 פעמים".

הסרט "חמש" הופק על ידי התלמידים במסגרת שיעורי אפיקי תקשורת של תכנית קרב בפרוייקט "ילדות בראי הקולנוע", פרוייקט העירוני הראשון מסוגו בארץ שהתקיים השנה בעיר רחובות וחגג את אירוע השיא שלו בפסטיבל "ילדות בראי הקולנוע". הפסטיבל התקיים , ביום שישי (17/6),  בפני תלמידי בתי הספר והוריהם, במעמד סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זוהר בלום, בארבעת אולמות קולנוע חן ובאולם מופת ברחובות. במסגרת זו הוקרנו 28 סרטים, מ- 13 בתי ספר שונים מרחבי העיר, שנצפו בשני סבבי הקרנה. הפרוייקט הינו תוצר של שיתוף פעולה בין עיריית רחובות, תכנית קרב למעורבות בחינוך וחברת "אפיקי תקשורת".

הוספת תגובה!

מדור פרסומי